izmir konak piyano kursu arıyorsanız

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde her yaştan bireye özel piyano dersleriyle izmir konak piyano kursu arayanlara yönelik kurs kayıtlarımız devam ediyor. Sizlerde yaşınız kaç olursa olsun piyano öğrenmek istiyorsanız doğru iletişim adresindesiniz.

Profesyonel eğitmenleri ile izmir konak piyano kursu

Armoni Müzik Akademi olarak piyano branşında yaş gruplarına göre uzmanlaşmış piyano eğitmenleri ile eğitimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Piyano eğitimi, kurumun piyano eğitimine yaklaşımı, öğretmenin piyano konusunda bilgi birikimi ve deneyimi, piyano eğiticisinin öğrenci ile olan iletişimi ile direkt ilgilidir. Bu anlamda İzmir’in en iyi piyano kurslarından biriyiz.

izmir konak piyano kursu
izmir konak piyano kursu

Azerbaycan asıllı öğretmenlerimiz

Bildiğiniz üzere Azerbaycan hem kendi kültürüne ve müziğine önem veren, bir yandan da batı müziğini kendi müzikleri ile uyarlayıp çok sesli müziği en iyi kullanan ülkelerden biri. Rus akımının getirdiği etki ile de çok iyi piyano eğitmenleri ile yıllardır çok iyi piyanistler yetiştirmektedirler. Bu durumu referans alarak kursumuzda Azerbaycan asıllı piyano öğretmenlerimizin olduğunu da sizlere belirtmek isteriz.

Haftada bir gün piyano dersi, geri kalan zamanda etüd

Sizlere haftanın istediğiniz günü, pazar günü de dahil olmak üzere istediğiniz günü belirlediğiniz takdirde, o günde piyano kursu yapma imkanı sağlıyoruz. Sadece bu da değil, örneğin çalışma ortamınız olan evinizde eğer ses yalıtımı yoksa, apartmanı rahatsız ederim kaygısı taşıyor iseniz, kurumumuzda ücretsiz etüdlerimizden yararlanarak piyano çalışabilir, bu şekilde evinizde yapmanız gereken alıştırmaları, kursumuzda etüd yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

izmir konak piyano kursu için iletişim

İzmir’de konak ilçesinde, karabağlar ilçesinde, kısacası izmir’in güney bölgesinde piyano kursu almak isteyenler için özellikle de yukarıdaki referansları dikkate almalarını öneriyoruz. Ulaşımın ötesinde Armoni Müzik Akademi’de piyano dersi alan kişiler hem hayatında müziğe ayrı bir yer kazandırmakta, hemde indirekt olarak hayat düzenlerinde olumlu etkileşim kazanmaktadırlar. İzmir konak piyano kursu için iletişim numaramız 0-544-232-10-32. Bizlere bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Hediye olarak müzik aleti

Daha önceki yazımızı 23 nisan’da sizlerle paylaşmıştık. Bu anlamda çocuklara önerdiğimiz müzik aleti hediyelerine yönelik farklı yaş gruplarına yönelik müzik aletlerini de inceleme şansına sahipsiniz. izmir konak piyano kursu arıyorsanız yazımızın sonuna geldiğimiz bu bölümümüzde sizlere hediye olarak müzik aletleri yazımızı okumanızı öneriyoruz.

One thought on “izmir konak piyano kursu arıyorsanız

Bir Cevap Yazın