izmir kayıt stüdyosu olarak bizi tercih edin

İzmir üç milyonu aşan nüfüsu ile müzik eğilimi içinde belirli bir popülasyona sahip bir metropol. Bu anlamda gerek enstruman dersleri gerek enstruman satışı konusunda profesyonelce yapan Armoni Akademi gibi kurumlar var. Ancak bu iki hizmet alanının dışında ses kayıt, müzik sistemleri konusunda izmir kayıt stüdyosu olarak bizi tercih edin yazımızla sizlere gerek kanal kayıt, gerek hücum kayıt gerek album hazırlama gerek intro hazırlama gibi pek çok konuda hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz.

Etiket: izmir kayıt stüdyosu, izmir müzik kursu, kayıt stüdyosu izmir

izmir kayıt stüdyosu
izmir kayıt stüdyosu

izmir kayıt stüdyosu, profesyonel kayıt sistemleri

Kurumumuzda kayıtlar profesyonel kayıt sistemlerince yürütülmektedir. Her yıl yenilenen kayıt programları, son sistem ses ekipmanları, ileri kalitede ki enstrumanlar ile sizler de profesyonel kayıt sistemleri ile izmir kayıt stüdyosu olarak bizi tercih edebilir, kaliteden ödün vermeyerek istediğiniz kaydı yapma şansına sahip olabilirsiniz.

İster kanal kayıt ister hücum kayıt nasıl isterseniz

İster grubunuzla gelin ve hücum kayıt alarak grubunuzdaki enstrumanların birbirinin uyumunu ve ses tonunu ölçün. İsterseniz de enstruman kayıtlarını teker teker alalım, bu kayıtları ister özel günlerinizde, ister albümleriniz ve ister single kayıtlarınız için kayıtlar alalım. Nasıl isterseniz ister enstrumanları teker teker kanal kayıt halinde, ister hepsi birlikte aynı ortamda hücum kayıt halinde son sistem ses ekipmanları ile kayıt alabiliyoruz.

izmir kayıt stüdyosu
izmir kayıt stüdyosu

Özel günlerinize yönelik hizmetlerimiz

Sevdiğinize şiir mi okumak istediniz? Yoksa bir besteniz mi var? Daha da fazlası. Hayal gücünüzle planladığınız her türlü ses içeriğini sizler için özel olarak kayıt olarak alıyoruz. Sizlerin özel günlerine daha fazla anlam katıyoruz. Böylece sevdiklerinize özel içerikler hazırlamanıza yardımda bulunuyoruz.

izmir müzik kursu olarak başladığımız bu yolda izmir kayıt stüdyomuzu da ekledik.

Sadece izmir’de enstruman dersleri veren bir kurum değil, son dönemde yaptığımız atılımla onlarca enstruman markasının teminini ve satışını sağladığımız müzik store ile ve yine son dönemde son model ses sistemleri ve müzik enstrumanları ile izmir kayıt stüdyosu olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk yaşıyor ve onur duyuyoruz.

Piyano ile ilgili iseniz sizler için özel olarak yayınladığımız izmir piyano satışı ve piyano satılan yerler yazımıza da göz gezdirmeniz dileğimizle.

One thought on “izmir kayıt stüdyosu olarak bizi tercih edin

Bir Cevap Yazın