Basın sitesi müzik kursu arıyorsanız sizler için buradayız.

İzmir’in denize tepeden bakan semti Basın Sitesinde oturuyorsanız ve Basın sitesi müzik kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Farklı yaşlara yönelik enstruman derslerimizle Basın Sitesinde yaşayan siz değerli bireylere yönelik eğitim faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Etiketler: Basın sitesi müzik kursu, basın sitesi piyano kursu, izmir basın sitesi keman kursu

Basın sitesine yürüme mesafesinde müzik kursu, Basın sitesi müzik kursu 

Basın sitesi müzik kursu
Basın sitesi müzik kursu

Müzik okulumuz basın sitesine yürüme mesafesindedir. Yeri Yeşilyurt Devlet hastanesi olarak bilinen Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine oldukça yakındır. Sizler Adnan Mazıcı İlköğretim okulunu biliyorsanız ya da İsmet yorgancılar semt polikliğini biliyorsanız kursumuza bu noktadan 50 metrede ulaşabilirsiniz. Adnan Mazıcı İlköğretim okulundan cadde üzerinden yokuşu inmeye başlıyoruz. 50 metre inince solda yer alan tenis kortunun hemen arkasındaki binadan müzik okulumuz yer alıyor.

Sadece Basın Sitesi değil, Yeşilyurt, Hatay, Üçyol, Poligon, Fahrettin Altay gibi semtlerden de kolay ulaşım

İzmir’in toplu taşıma aracı olan Metro gerçekten de hayatımızı kolaylaştırdı. Bahsettiğimiz mevkiye İzmir’in farklı yerlerinden İzmir metrosu Göztepe istasyonuna / durağına ulaşarak ya da otobüsle hatay caddesi (inönü caddesi) susuzdede durağından çok kısa yürüme mesafesi ile ulaşabilirsiniz.

Hangi enstrumanların dersleri veriyoruz

Aklınıza gelebilecek her enstrumanın dersini veriyoruz. Kurumumuzda daha yoğunluklu olarak gitar, keman, piyano ve yan flüt dersleri verilmekte. Ancak bunların dışında bağlama, ud, kanun, ney, saksafon, klarnet, bateri ve daha pek çok enstrumanında da dersleri verilmeye devam etmektedir. Bunun dışında Armoni dersleri ve Müzik bölümlerine hazırlık dersleri de İzmir’de profesyonel eğitim verilen yerler arasındadır.

Müzik dersleri dışında pek çok imkan

Müzik dersleri dışında ders saatinin dışında sizlere ücretsiz etüd imkanı sunmaktayız. Ayrıca ders dışında farklı enstrumanlarla ikili ve üçlü enstruman çalışmaları ile sizlerin enstruman gelişiminize farklı bir boyut getiriyoruz. Dönem sonu konserlerimizle de sizlere sahne performansı ve deneyimi imkanı sunuyoruz.

Basın sitesi müzik kursu, yeni bir deneyim ve hayata farklı bir yerden bakmak

Basın sitesinde yaşıyorsanız mutlaka Basın sitesi müzik kursu ile iletişime geçmelisiniz. Yaşınız ne olursa olsun 0-544-232-10-32 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece bu yazı değil telefonla bizlere ulaşarak farklı imkanlar ve enstruman derslerinin ayrıntısı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz kayıt stüdyomuz ile ilgili olan yazımız izmir kayıt stüdyosu olarak bizi tercih edin yazımızı okuyabilirsiniz.

3 thoughts on “Basın sitesi müzik kursu arıyorsanız sizler için buradayız.

Bir Cevap Yazın