23 nisan çocuklarınıza hediye olarak müzik aletleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı çocuklar için ve milli egemenliğimiz açısında önemli bir tarih. 1920’de kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi ve sonraki zaman diliminde bu dünya çocuklarına armağan edilmesi çok güzel olaylar bütünü. 23 nisan çocuklarınıza hediye olarak müzik aletleri yazımızda veliler (ebeveynler) olarak sizlerin çocuklarınıza hediye edebileceği güzel fikirlerden müzik aletlerini yayınlıyoruz.

23 nisan çocuklarınıza hediye olarak müzik aletleri , farklı yaş gruplarına farklı hediyeler

Bebeklik döneminin dışında kalan 2-11 yaş grubu çocukluk döneminde farklı yaş gruplarına yönelik farklı müzik enstrumanları önerilmektedir. 2-5 yaş grubu için özellikle ritmik öğelerin güçlendirilmesi amacı ile ritmik öğeler, 5-7 okul öncesi dönem için piyano ve 7-11 yaş içinde gitar, keman, yan flüt ve piyano en çok tercih edilebilir müzik aletleri arasında yer alıyor.

23 nisan çocuklarınıza hediye olarak müzik aletleri
23 nisan çocuklarınıza hediye olarak müzik aletleri

2-5 yaş çocuklar için ritm aletleri öncelikli olarak tercih edilmeli

Özellikle çocuğun müzik yetisinin ve ritm öğelerinin güçlendirilmesi için okul öncesi 2-5 yaş çocuklar için ritm enstrumanlar çok önemli yere sahiptir. Bu müzik aletleri arasında, marakas, zil ve ufak davullar yer alıyor. Sizler de 23 Nisan’a özel olarak çocuğunuza bizimle iletişime geçerek uzman desteği ile uygun fiyatlı olarak ritm aletlerinden birini hediye edebilirsiniz.

Etiketler: 23 nisan çocuk bayramı hediyesi müzik enstrumanı, çocuklara yönelik müzik aleti hediyeleri

5-7 yaş okul öncesi çağı çocukları için piyano, org gibi tuşlu enstrumanlar tercih edilebilir

Özellikle fiziksel gelişimle birlikte 5 yaş ve sonrası için piyano, org gibi tuşlu enstrumanların öğrenimi daha da kolaylaşmaktadır. Ayrıca renklerle öğrenme metodları ile bu enstrumanları bu yaş grubunda öğrenimi daha da yaygınlaşmış ve kolaylaşmıştır. Sadece tuşlu enstrumanlarda değil ksilefon ve metalafon gibi vurmalı müzik aletleri de bu yaş grubu için en uygun müzik aletleri arasında yer almaktadır.

7-11 yaş arası müzik aleti tercihini çocuğunuza bırakın

İster gitar, ister yan flüt, ister keman ve dahası, tüm müzik aletleri tercihlerini çocuğunuzun müzik aletine yönelimine ve sevgisine göre kendi istekleri doğrultusunda yönlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Artık çocuğunuzun kendi isteklerinin olduğunu daha çok fark etme yaşı geldi. Sizler küçük yaşta iken kendi istediğinizi enstrumanı değil, çocuğunuzu kendi istediği enstrumana yönlendirebilmelisiniz.

Enstruman seçiminiz sonrası İzmir’de enstruman dersleri ile ilgili Armoni Akademi ile iletişime de geçebilirsiniz.

İzmir’de tüm enstruman  satışlarımızda indirim

23-30 nisana yönelik çocuklarınıza yönelik alacağınız tüm enstrumanlarda farklı oranlarda indirim sunuyoruz. Sizlerde indirim imkanlarımızdan faydalanmak isterseniz 0 544 232 10 32 numaralı telefondan kurumumuzla irtibat halinde olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine gönderim sağlıyoruz, ödeme olarak mail order, kredi kartı ve havale vb. yolları kabul ediyoruz.

23 nisan çocuklarınıza hediye olarak müzik aletleri yazımızın sonuna geldiğimiz bu bölümde arzu ederseniz bir önce yayınladığımız keman öğrenirken nelere dikkat edilmeli yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın