Konservatuvara hazırlık kursu arıyorum

Sitemizin iletişim bölümünde geçen hafta Aydın Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olacak olan Tarık adlı lise öğrencisi arkadaşımızın sorusunu cevaplıyoruz. Konservatuara hazırlık kursu arıyorum başlıklı bize gönderdiği mesajı sizinle paylaşıyoruz.

Konservatuara hazırlık kursu arıyorum, lise son sınıf öğrencisiyim.

Merhaba. Adım Tarık. 18 yaşındayım. Aydın Güzel Sanatlar Lisesinden bu sene mezun oluyorum. Lise son sınıfı itibarı ile konservatuara hazırlanmaya karar verdim. Bu sene biraz geç kaldım. Aslında biraz da zamanımı heba ettim. Aydın’da bir müzik kursundan ders aldım ancak hiç verimli olmadı. Sizin methinizi Aydın’dan duydum. Dedemler İzmir’de oturuyor. Acaba 1 yıl boyunca konservatuar sınavlarına hazırlık için hazırlansak acaba başarılı olabilir miyim? Hedefim Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı.

konservatuara hazırlık kursu
konservatuara hazırlık kursu

“Konservatuara hazırlık kursu arıyorum, lise son sınıfı öğrencisiyim” başlıklı mesaja Armoni Müzik Akademi olarak cevabımız

Merhaba Tarık,

Öncelikle mesajın için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca konservatuara hazırlanmana çok sevindik. Armoni Akademi ailesi olarak bizler Müzik bölümlerine hazırlık alanında özel bir eğitim bölümüne sahibiz. Bu ne demek oluyor şöyle açıklayalım. Akademimizde bir hobi amaçlı gelen öğrencilerimiz için bölüm ve müfredat çalışmaları, Usta öğretici belgesi için sertifika programına gelen öğrencilerimiz için bölüm ve müfredat çalışmaları yer alıyor. Bunların dışında Müzik bölümlerine hazırlık çalışmalarımız kapsamında özel olarak oluşturduğumuz bir akademik bölümümüz yer alıyor. Bu bölümde,

  • Devlet konservatuarlarına hazırlık
  • Müzik öğretmenliği bölümüne hazırlık
  • Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji bölümlerine hazırlık

olarak çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Aydın’da gittiğin ve verim alamadığını kurs için üzülmene gerek yok. Kaybettiğin zamanı en hızlı şekilde kapatacağımızdan emin olabilirsin.

Etiketler: konservatuara hazırlık, konservatuara hazırlık kursları, müzikoloji bölümüne hazırlık

Bu kapsamda,

  • Konservatuar bölümlerine hazırlık için özel hızlandırılmış dersler
  • Yoğunlaştırılmış eğitim müfredatı
  • Her enstruman branşına özel, müzik bölümlerine hazırlık konusunda uzmanlaşmış hocalarımız
  • Derslerimiz dışında istediğin kadar çalışabilmen için etüd sınıflarımız
  • Sınırsız nota ve partisyon desteği imkanı ile

Sana en iyi hazırlık eğitimini vereceğimizden şüphen olmasın.

Sizlerde konservatuara hazırlık kursu arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden 0-544-232-10-32 numaralı telefondan kurumumuzla irtibat kurarak hayallerinizi gerçekleştirmek için bir adım daha yaklaşın. Konservatuara hazırlık demek Armoni Akademi demektir.

Bir önceki yazımızda Gitar ile çalınabilecek basit şarkıların notaları paylaşıyoruz.

Bir Cevap Yazın