Güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları arıyorum

Sitemize özellikle liseye başlayacak arkadaşlarımızdan yoğun ilgi görüyoruz. 13 yaşındaki Ayşe İzmir’de Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi ve Işılay Saygın Güzel sanatlar lisesi sınavlarına seneye gireceğini, bu nedenle 1 yıl boyunca müzik bölümlerine hazırlık kursu almak istediğiniz belirtti. Güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları arıyorum yazımızda Ayşe’nin bizlere ulaştırdığı iletişim formunu sizlerle paylaşıyor ve elimizden geldiğince cevaplamaya çalışıyoruz.

Güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları için profesyonel eğitmenler

Güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları için Ayşe’nin yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

Merhaba, adım Ayşe. 13 yaşındayım ve Güzel Sanatlar lisesine seneye gitmeyi çok istiyorum. Okuldaki müzik eğitimlerimiz yetersiz olduğu için Güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları için İzmir’de arama yapıyorum. Bu konuda çalışmalarınız ve eğitimleriniz var mıdır? Cevabınızı bekliyorum, ilginiz için şimdiden teşekkürler.

güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları
güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları

Armoni Müzik Akademi’nin Ayşe’nin Güzel Sanatlar lisesi hazırlık kursları mesajına cevabı

Sevgili Ayşe,

Bizlere ulaşmandan memnuniyet duyduk. İzmir’in en iyi müzik kursu olan Armoni Müzik Akademi olarak Güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları konusunda eğitimler verdiğimizi gururla seninle ve bu alanda araştırma yapanlarla paylaşıyoruz. Alanında uzman konservatuar mezunu, eğitim fakültesi müzik öğretmenliği bölümü mezunu öğretmenlerimizle seni en iyi ve en hızlı şekilde Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümü sınavlarına hazırlayabileceğimize şüphen olmasın.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları için akademik müfredat

İzmir’de gerek devlet konservatuarına, gerek müzik öğretmenliği bölümlerine, gerek güzel sanatlar fakültesi müzikoloji bölümüne gerek güzel sanatlar lisesinin ilgili müzik bölümlerine her yıl pek çok öğrenciyi hazırlamaktayız. Eğitimlerin belirli bir müfredat içinde olması ve ilgili sınavlara yönelik olması, hazırladığımız pek çok öğrencinin başarılı olmasını sağladı.

Ayrıca sadece müzik bölümlerine hazırlık derslerimiz de değil, bu saatlerin dışında istediğin saatlerde gelip müzik kursumuzda çalışma yapma hakkına (etüd) sahipsiniz.

Armoni Müzik Akademi olarak geleceğin müzisyenleri, profesyonel müzisyenlerine hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Konservatuara hazırlık kursu arıyorum

Dilerseniz eğer liseyi bitirme düzeyinde iseniz, sizlerle bir önceki yazımız olan Konservatuara hazırlık kursu arıyorum yazımızı paylaşıyoruz. Armoni Müzik Akademi, müziğin eğitiminin adresi.

One thought on “Güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları arıyorum

Bir Cevap Yazın