klasik gitar kursu izmir

Çok sesli müziğin telli müzik aletlerine uygulaması olan klasik gitar, parmakların ve el koordinasyonunun muhteşem uyumu ile gerek klasik müzik parçalarıyla gerek flamenko müzik eserleriyle sizler için kendinizi geliştirme isteyeceğiniz mükemmel bir enstruman. Klasik gitar kursu izmir olarak sizlere klasik gitar derslerimizde yaptığımız çalışmalarımızı, klasik gitar derslerimizin içerikleriniz, klasik gitar kurslarımızda öğrettiğimiz müzik türlerini, klasik gitar kursları ders saatlerimizi ve dahasını Klasik gitar kursu izmir olarak sizlere aktarıyoruz.

Deneyimli öğretmenlerle Klasik gitar kursu izmir ders içerikleri

Klasik gitar alanında farklı branşlar gelişmiştir. Bunlar sırasıyla klasik batı müziği temelli eğitimler, popüler müziğe dayalı ritm gitar çalışmaları, flamenko gitar dersleri, parça çözümlemeleri, düet ve trio gitar çalışmaları, armoni temelli müzik eğitimleri ve dahası müzik okulumuda çalışmaları devam eden içeriklerdir. Sizlerin müzik türü istekleri doğrultusunda klasik gitar derslerimizi şekillendiriyoruz.

Klasik gitar kursu izmir
Klasik gitar kursu izmir

Klasik gitar derslerimiz ile ilgili olarak ders saatleri

Ders saatlerimizi güncel çalışma saatlerimiz olan haftaiçi ve haftasonu ( pazar günü de dahil olmak üzere) haftanın yedi gününde de planlayabiliyoruz. Dilerseniz derslerimiz hakkında daha ayrıntıyı görmek istiyorsanız deneme çalışması için kursumuzu ziyaret edebilir, sonrasında klasik gitar için ders saatine karar verebiliriz. Tüm ders saatleri sizlerin istekleri doğrultusunda planlanmaya çalışılmaktadır.

Klasik gitar kurslarımız için esnek ders müfredatlarımız

Klasik gitar derslerine başlamaya karar verdiniz. Klasik gitar kursu izmir olarak bu zaman diliminde öğretmenlerimizle bir program yapıyoruz ve size özel müfredat oluşturuyoruz. Bu şekilde bireye özel, şahısa özel bir eğitim içeriği geliştirmiş oluşturuyoruz. İster pop müzik ister klasik müzik siz neyi nasıl isterseniz ona göre bir çalışma planı hazırlıyoruz. Bu da ders içeriklerimizi esnek ders müfredatları halinde sunmamızı sağlıyor.

Ders saatleri dışında etüd imkanı, düet ve trio çalışmaları ve mini gitar konserleri

Armoni ailesi olarak ders kadar ders dışında da klasik gitar çalışmalarına yer vermekteyiz. Öğrencilerimizin gitar üzerine yaptıkları düet, trio çalışmalar; bunların dışında gerçekleştirdiğimi mini klasik gitar konserleri ve dahası klasik gitar öğrencilerimize ne kadar değer verdiğimizin birer göstergesidir. Klasik gitar kursu izmir her zaman kaliteli klasik gitar eğitimi sunar.

klasik gitar mini konserler
klasik gitar mini konserler

Notanızı getirin, klasik gitar üzerine düzenleyelim

Genellikle farklı bir enstrumanda yorumlanan monofonik (tek sesli) bir eser çalmak istiyorsanız, gitar öğretmenlerimize bunları bildirmeniz halinde öğretmenlerimiz bu eserleri gitar düzenlemeleri haline getirip sizin gelişiminize göre programlarınıza alacaklardır. Bu şekilde çalmak istediğiniz şarkıyı da klasik gitarda çalmış olacaksınız.

Göreceksiniz klasik gitarda çok hızlı ilerleyeceksiniz. 

Klasik gitara yeni başlıyorsanız göreceksiniz eğitim tekniklerimizle çok hızlı gitar çalmaya başlayacaksınız. Eğer gitarda bir seviyede iseniz ve gitar kursu alacaksanız,  yine sizlere özel hazırladığımız çalışma planları ile gitarda hızlı ilerlemeyi sizlere taahhüt etmekteyiz.

Klasik gitar kursu izmir iletişim için irtibatta olun.

Armoni Müzik Akademi olarak tüm enstruman derslerimizde olduğu gibi Klasik gitar kursu izmir olarakta sizlere bir telefon kadar yakınız. Telefonunuzla 0-544-232-10-32‘yi arayın, bize ulaşın, bilgi alın ve Klasik gitar kursu izmir ailesine sizde katılarak klasik gitarda gelişiminize bakın.

Klasik gitar kursu izmir yazımızın bittiği bu bölümünde klasik gitar ile ilgili olan Klasik gitar kısımlarını tanıyalım yazısını sizlerin takdirine sunuyoruz.

3 thoughts on “klasik gitar kursu izmir

Bir Cevap Yazın