Yeşilyurt gitar kursu arıyorum

Geçen yılın son günlerinde Berk bey tarafından taramıza mesaj ile gönderilen Yeşilyurt gitar kursu arıyorum başlıklı mesajı sizlerle paylaşıyoruz. Berk beye özel mesajla dönüş yaptığımız bu mesajı, ayrıca onun izni ile sizlerin görmesini bu şekilde İzmir’in Karabağlar ilçesine bağlı yeşilyurt semtinde gitar kursu arayanlara yönelik sitemizden ve kurumumuzdan faydalanmasını düşünüyoruz.

etiket: yeşilyurt gitar kursu, izmir yeşilyurt gitar dersleri

Yeşilyurt gitar kursu arıyorum.

Merhaba,

İzmir’e ve İzmir’in yeşilyurt semtine yeni taşındım. Adım Berk. İşyerim İzmir’in hatay semtinde. İnternet sitenizi araştırdığımda yaşadığım yere ve işyerime kursunuzun oldukça yakın olduğunu anlıyorum. Gitar kurslarınız ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilir misiniz? Gitar derslerinizde grup dersi imkanınız oluyor mu? Ayrıca pazar günleri çalışmadığım için gitar dersi pazar günü almak istiyorum. izmir gitar kursu olarak methinizi işyerindeki arkadaşımdan duydum. Çok soru sordum sanırım. Cevaplarınızı bekliyorum. Herşey için teşekkürler.

yeşilyurt gitar kursu
yeşilyurt gitar kursu

Berk beyin Yeşilyurt gitar kursu arıyorum adlı mesajına cevabımız

Berk bey merhaba,

Öncelikle İzmir’e hoşgeldiniz. Yeşilyurt semti kursumuza oldukça yakın bir semttir. Kursumuz basın sitesi, hatay ve susuzdede bölgesine oldukça yakın mesafededir. Yeşilyurt’tan da yürüyerek müzik okulumuza ulaşım sağlayabilirsiniz. Gitar kurslarımız ile ilgili sanıyorum klasik gitar kursları ile ilgili bilgi almak istediniz. Klasik gitar kurslarımızda hem özel ders hemde grup dersi imkanı sunuyoruz. Ayrıca pazar günü de mevcut koşullar içerisinde ders alabilirsiniz.

En kısa sürede sizi kursumuzda görmek ve bir an önce sizi gitarda ilerletmek dileğimizle.

Yeşilyurt gitar kursu dışında diğer tüm enstruman kursları ile ilgili bilgilendirme mesajımız

İzmir’in yeşilyurt semtinde oturuyorsanız Berk beyin aradığı sadece gitar kursu olarak değil, yeşilyurt’ta oturuyorsanız ya da çalışıyorsanız tüm enstruman derslerimize (piyano, keman, yan flüt, akordeon, obua, klarnet, bağlama, ney, ud, kanun, elektro gitar, bas gitar, akustik gitar) ve dahası ait kurslarımızdan faydalabilirsiniz. En çok sorulan sorular kategorisindeki gelen mesaja istinaden yazdığımız Yeşilyurt gitar kursu arıyorum yazımızı okuduysanız, aynı kategoride bir önce yazdığımız Yetişkinler için keman kursu yazımıza da göz gezdirebileceğinizi umut ediyoruz.

One thought on “Yeşilyurt gitar kursu arıyorum

Bir Cevap Yazın