Stagg marka enstruman satışlarımız başlamıştır

Müzik ailesi olarak kaliteli enstruman eğitimlerimiz ile birlikte enstruman satış departmanımızın özverili çalışmaları ile yeni bir markanın daha bayiliğini almış bulunmaktayız. İngiliz ve Belçika menşeili, gitar, keman, yan flüt ve piyano başta olmak üzere bir çok müzik aletinin üretimini yapan Stagg marka enstrumanlarının teminini sizlere sağlayabiliyoruz. Stagg marka enstruman satışlarımız başlamıştır yazımızda sizlere temel enstruman tipleri ve modellerinden kısaca bahsetmeye çalışacağız.

Uygun fiyatlarla Stagg marka enstruman satışlarımız başlamıştır

stagg marka enstruman satışlarımız başlamıştır
stagg marka enstruman satışlarımız başlamıştır

Mayıs ayında başlayan bayiliğimiz ile birlikte Stagg marka enstrumanlarının kurs yerimizdeki talepleri oldukça arttı. Ayrıca hocalarımızın da denemeleri ve referansları ile kursumuza kayıt olup yeni enstruman dersine başlayacak fakat halen enstrumanı olmayan öğrencilerimize de Stagg marka referans modelleri belirledik. Nasıl öğrencilerimize kaliteli enstruman konusunda özen gösteriyorsak, dışarıdan Stagg marka enstruman almak isteyen kişilere de bu danışmanlığımızı güvenle sunuyoruz.

Tüm enstruman önce hocalarımızca denenip sonra kişiye teslim ediliyor.

Enstruman talebinde bulunduğunuzda öncelikle tarafımıza gelen enstruman hocalarımızın titiz denetiminden, ses kalitesinden, fiziksel kontrolünden özenle geçiriliyor. Sonrasında elden almak isteyen kişilere elden, Türkiye’nin her yerinden farklı noktalarından temin etmek isteyen kişiler için özenle paketlenip kargoya veriliyor.

Etiketler: Stagg gitar, stagg c542, stagg elektro gitar

Stagg marka enstrumanlardan kısaca bahsedecek olursak

  • Gitarlar: Stagg marka klasik gitarlar, Stagg marka Akustik gitarlar, Stagg marka elektro gitarlar, Stagg marka bas gitarlar olarak bahsedilebilir. Klasik gitar bazında; C430, C432, C440, C442, C505, C510, C530, C536, C542, C546, C547, C548 yeni başlayacaklar için uygun gitarlar olabilir. Ayrıca Angel Lopez gitarlarda gitarı bilenler ve kendini daha çok geliştirmek isteyenler için önerilebilir. Bunun dışında farklı modellerde bahsedildiği gibi diğer gitar türlerinden de pek çok stagg marka önerimiz bulunmaktadır.
  • Stagg marka piyanolar
  • Stagg kemanlar, stagg çellolar, stagg kontrbaslar
  • Stagg bateriler
  • Stagg yan flütler ve diğer tüm enstrumanlar konusunda kurumumuzla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.
stagg c542 gitar
stagg c542 gitar

Enstruman satışında Tüm Türkiye’ye gönderim

İster mail order, ister kredi kartı ile internet kanalı ile ödeme, ister kapıda ödeme ile uygun koşullarla Armoni Akademi farkı ile enstrumanınızı tercih edin. Öncelikle beğendiğiniz enstrumanı hocalarımız denesin, uygunluğunu belirttikten sonra sizlere iyi paketleme ile kargo gönderimini sağlıyor olacağız.

Stagg marka enstruman satışlarımız başlamıştır yazımızın sonlandığı bu bölümde sizlere izmir’de cajon satışı yapan müzik marketleri yazısını okumanızı tavsiye ediyoruz.

One thought on “Stagg marka enstruman satışlarımız başlamıştır

Bir Cevap Yazın