izmir akustik gitar satın almanın en kolay yolu

Akustik gitar, klasik gitar, bas gitar ve elektro gitardan oldukça farklı bir gitar. 6 telli ve tellerinin tamamının çelik yapısından dolayı klasik gitardan ayrılan bir gitar. Ayrıca gövde yapısı da klasik gitara oranla oldukça farklılık gösteriyoruz. izmir akustik gitar satın almanın en kolay yolu yazımızda sizlere farklı markalar ve farklı modellere ait akustik gitar modelleri almanın kolay yoluyla tanıştıracağız.

Etiket: izmir akustik gitar satın al, izmir akustik gitar satışı

İzmir’de pek çok akustik gitar markası, onlarca akustik gitar modeli, izmir akustik gitar satın al

Yamaha’dan, Takamine’ye, Stagg’dan, Ashton’a kadar bütçeniz düzeyinde ve farklı markalara kadar tüm akustik gitar alımlarımızı kurumumuzdan yapabilirsiniz. Ayrıca farklı ücretlendirme seçenekleri ile sizlere ödeme kolaylığı da sağlamaktayız.

izmir akustik gitar
izmir akustik gitar

Kredi kartı ile izmir akustik gitar satışı

Kredi kartı ile ödeme metoduyla akustik gitar satın alabilirsiniz. Farklı kartlar ve farklı vadeli ödeme seçenekleri ile kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz bütçenin üstünde bir akustik gitar alıp vadeli bir şekilde uygun taksitlerle ödeme kolaylığı sağlamış olursunuz.

Akustik gitar marka ve modeline karar veremediyseniz

Akustik gitar almak istiyorsunuz ancak alacağınız akustik gitar marka ve modeline karar veremediyseniz isterseniz kurumumuzda ders veren akustik gitar öğretmenlerimizin bilgisine başvurabilirsiniz. Bu şekilde ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanarak istediğiniz akustik gitar marka ve modelini seçmenizde yardımcı oluyoruz.

Sadece akustik gitar satışı yapmıyoruz, akustik gitar eğitimi de veriyoruz.

İsterseniz izmir içinde ders alabileceğiniz, isterseniz izmir dışından da online olarak ders alabileceğiniz bir kurum Armoni Akademi. Aşağıda yer alan iletişim bilgileri ile ya da izmir akustik gitar kursu sayfamızı okuyarak kursumuzla tüm ayrıntılar için iletişime geçebilirsiniz. Yine de sağlıklı bir iletişim için her zaman telefon görüşmesi öneriyoruz.

Türkiye’nin tüm illerine akustik gitar gönderimi

İster İzmir’de yaşayın, ister Edirne’de, İster Van’da, ister Artvin’de anlaşmalı kargomuz sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına akustik gitar satışlarımız devam etmektedir. Ödeme koşulları olarak,

  • Kapıda ödeme seçeneği: Eğer kredi kartı kullanmak istemiyorsanız kapıda ödeme seçeneği ile gitar elinize ulaştığında kargo firmasına ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde de tereddütleriniz ortadan kalkmış olacaktır.
  • Mail order: İsterseniz mail order formu ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir’den tüm Türkiye’ye akustik gitar satışı için iletişim

Kurumumuzla akustik gitar satışı için iletişime geçmek isterseniz 0-544-232-10-32 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz. Bu yazımız dışında farklı yazılarımızı da okumak isterseniz, okul öncesi müzik eğitimi göz gezdirebileceğiniz güzel bir yazı.

One thought on “izmir akustik gitar satın almanın en kolay yolu

Bir Cevap Yazın