Gitar ile çalınabilecek basit şarkıların notaları

Haziran ayı ile birlikte yaz mevsimi de geldi. Öğrenciler karnelerini yakın zamanda alacaklar. Yetişkinler ise büyük ihtimalle tatil planları yapıyorlar. Bu aylar, gitar ile özdeşleşebilecek aylar. Sahil kenarında ateşin etrafında, kumsalda gitar çalmak gibi hayaller kurmak ise çok güzel. Gitara yeni başlayanlar için ya da gitarda nota ile şarkı çalmak isteyen bireylere özel sizlerle Gitar ile çalınabilecek basit şarkıların notaları yazımızı paylaşıyoruz.

3 örnek ile “Gitar ile çalınabilecek basit şarkıların notaları”

Yazımızı Gitar ile çalınabilecek basit şarkıların notaları olarak nitelesekte sizler bu notaları, piyano, keman, yan flüt ve diğer tüm enstrumanlarda da kullanabilirsiniz.

Jingle Bells gitar notaları, aynı zamanda keman, piyano ve yan flütle de çalınabilir.

jingle bells gitar notası
jingle bells gitar notası

Jingle Bells notaları her enstruman için kolay seviyede ve do majör dizide kolaylıkla çalınabilecek müzik parçalarından biridir. Sizlerde öğrendiğiniz enstrumanda jingle bells şarkısını kolaylıkla çalabilirsiniz.

Caddelerde rüzgar gitar notaları, aynı zamanda diğer tüm enstrumanlarda kullanılabilecek notalar

çok uzaklarda caddelerde rüzgar nota
çok uzaklarda caddelerde rüzgar nota

Nilüfer ile ünlenen eser, aslında Lorena Mckennitt eseri. Çok uzaklarda ya da Caddelerde Rüzgar adlı eseri bu notalarla kolaylık çalabilirsiniz.

Yıldızların altında gitar notaları, yan  flüt ve kemanla da çalınabilen notalar, diğer tüm enstrumanlarda  da çalabilirsiniz.

yıldızların altında notaları
yıldızların altında notaları

Yıldızların altında notaları sekizlik notaların bilindiği halde kolaylıkla ilgili resimden deşifre edilebilecek düzeyde düzenlendi.

Facebook sayfamızdan nota talebinde bulunabilirsiniz.

Caddelerde Rüzgar, Jingle Bells ve Yıldızların altında notalarını sizlerle paylaştık. Bu notaların dışında nota ihtiyacınız oluyorsa facebook sayfamızdan istekte bulunabilirsiniz. Facebook sayfa moderatörlerimiz bizlere en kısa sürede isteğinizi iletip sizlere istediğiniz notaları iletmemiz süreci çok kısa zamanda gerçekleşmektedir.

Facebook sayfamıza izmir gitar kursları bağlantısını tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler: gitar notası, basit gitar notası, kolay çalınabilecek gitar notası

Stagg marka gitar satışlarımız başlamıştır.

Sizlerde paylaşmak istediğimiz bir diğer konuda kaliteli bir marka olan Stagg marka gitar satışlarımızın başladığıdır. Bu konuda bilgi almak istiyorsanız Stagg marka gitar satışlarımız başlamıştır yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca sadece gitarda değil, yan flüt, keman, bateri ve piyano enstrumanları konusunda da aynı marka satışlarımız vardır.

One thought on “Gitar ile çalınabilecek basit şarkıların notaları

Bir Cevap Yazın