Yan flüt kursu İzmir

Sitemize İzmir’de yan flüt kursu ararken ya da Yan flüt kursu izmir anahtar kelimelerine araştırma yapıyorken ulaştınız. Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Yan flüt kurslarına yeni başlayacaklar ve çaldığı yan flüt enstrumanını geliştirme için kurs arayanlar için sitemizin bu sayfasında pek çok soruya cevap bulacağınızı umut ediyoruz.

Yan flüt kursu İzmir, alanının en iyisi Armoni Müzik Akademi

Yan flüt kursu verilen müzik eğitim kurumlarındaki en önemli özellik, yan flüt dersi verilen yerin fiziksel özellikleridir. Armoni Akademi gerek ses yalıtımı, gerek yan flüt derslerinde ayna kullanımı, gerek yan flüt hocalarının bilgi birikimi ve deneyimi ile İzmir’de fark yaratıyor.

Yan Flüt Kursu verilen yerin fiziksel özelliği: Yan flüt ses şiddeti yüksek bir enstruman olduğu için mutlaka müzik kursunda ses yalıtımına dikkat edilmelidir. Ayrıca her yan flüt dersinde kullanılacak ayna sistemi büyük ebatlarda olmalı, bu şekilde yan flüt dersi alan birey, yan flüt hocasını aynadan görüp gözlem yapabilmelidir.

Yan flüt nota arşivi: Yan flüt dersi verilen kurslarda mutlaka notaya dayalı eğitim verilmelidir. Notalı eğitim verilen nitelikli müzik kurslarında mutlaka, yan flüt enstrumanlarına yönelik bir kütüphane (arşiv) bulunmalıdır.

Yan flüt eğiticisinin özellikleri: Yan flüt öğretmeni mutlaka güleryüzlü olmalı, yan flüt konusunda bilgi birikimi yüksek olmalı, bilgilerini iyi aktarabilmeli ve iletişim becerisi yüksek olmalıdır.

Gerek yan flüt kursları içinde fiziksel özellikler, gerek eğitim müfredatı, gerek ise yan flüt eğitmeni açısında İzmir’de yan flüt kursları bazında Armoni Müzik Akademi, izmir müzik kursları arasında farklılık yaratmaktadır.

yan flüt kursu izmir
yan flüt kursu izmir

Yan Flüt Kursları haftada kaç saat yapılmaktadır? Yapılan yan flüt dersleri yeterli midir?

Yan flüt kursları haftada bir saat yapılmaktadır. Yapılan bir saat yan flüt dersi, bilgi aktarımı olarak yeterli olmaktadır. Ancak yan flüt dersi alan kişi mutlaka evinde enstrumanı hakkında öğrendiği bilgileri yan flütünde alıştırma yaparak pekiştirmelidir.

Yan Flüt kursları özel ders mi yoksa grup dersi olarak mı yapılmaktadır?

Yan flütün daha öncede rezonansının, ses şiddetinin yüksekliğinden bahsetmiştik. Bu kapsamda birden fazla kişi ile yapılan derslerde ses çakışması ve gürültü kirliliği oluşmakta, yan flüt öğrencileri ne çaldıklarını anlamamaktadırlar. Bu kapsamda yan flüt dersleri mutlaka ama mutlaka özel yani birebir dersleri halinde yapılmalıdır. Armoni Müzik Akademi olarak, İzmir’de yan flüt kursu olarak yan flüt derslerimizi birebir dersler şeklinde yürütmekteyiz.

Yan Flüt Ders saatleri dışında, ücretsiz etüd imkanı

Yan flüt derslerinin dışında evde sesin yüksekliği ya da ortamın uygun olmayışı vb. sebeplerle yan flütünüzle alıştırma yapamıyorsanız, kurumumuzun açık olduğu saatlerde gelip, ücretsiz bir şekilde yan flüt enstrumanınızla etüd yapabilirsiniz.

Ayrıca kurumumuzda etüd yapmanız sırasında, kurumumuzda bulunan eğitmenlerimize gerek notasyon gerek deşifre konusunda ya da farklı müzik konularında danışabilir, bilgi alabilirsiniz.

Yan flüt kursu izmir, Esnek ders saatleri imkanı sunuyoruz.

Haftanın yedi günü, pazar günü de dahil olmak üzere sizin uygun olduğunuz zamanlarda yan flüt derslerimizi organize etmekteyiz. Ayrıca herhangi bir sebepten ders gelememe durumunuzun oluştuğunda, dersi 1 gün önceden erteleme ve sonrasında telafi etme imkanı sunuyoruz.

İletişim konusunda, İzmir’de yan flüt kursu arıyorsanız, İzmir’de yan flüt kursu fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız Armoni Müzik Akademi ile 0-544-232-10-32 numaralı telefondan iletişime geçip, yan flüt kursu alabilirsiniz. Yan flüt kursu izmir deyince Armoni Müzik Akademi akla ilk gelen müzik kurslarındandır.

Bir Cevap Yazın