İzmir klasik gitar kursu

İzmir, üç milyonluk metropol nüfüsu ile Türkiye’nin en büyük üçüncü şehir. Bu kapsamda müzik kursu olarak klasik gitar dersi arayan onlarca için sizlere klasik gitar ile ilgili yaptığımız çalışmaları bu sayfamız olan izmir klasik gitar kursu sayfamızda derliyoruz. Faydalı olacağınız düşündüğümüz bu sayfamızı düzenli olarak geliştirip güncelleyeceğiz.

izmir klasik gitar kursu için profesyonel hizmet, kaliteli öğretim

Kurumumuzda klasik gitar derslerine başladığınız doğru eğitimin, kaliteli öğretimin gerçek noktasında olduğunu göreceksiniz. Uzman pek çok klasik gitar öğretmenlerimizden istediğinizi tercih ederek, seçme hakkınızın varlığını görerek klasik gitar branşında ne kadar ileri bir eğitim verdiğimizi görebilirsiniz. izmir klasik gitar kursu size profesyonel hizmet ve kaliteli öğretim imkanı sunar.

Klasik Gitar Kursunda Ne Öğrenirim?
Klasik gitar kursuna katılım göstererek, şekli aşağıdaki tipte olan ve her yere kolay götürülüp ve çalınabilme rahatlığı
bulunan klasik gitarınızı çalabilmek için temel yetkinlik seviyesine kavuşmuş olur, bundan sonra da kendinizi geliştirme şansı bulmuş olursunuz. izmir klasik gitar kursu olarak sizlere bu faaliyetlerin garantisini veriyoruz.

izmir klasik gitar kursu
izmir klasik gitar kursu

Klasik gitar dersleri de akademik düzeyde mi? Amatörüm sonra sıkılır mıyım?/Profesyonelim yeterli gelir mi?
Kişiye özel program doğrultusunda izleyeceğimiz müfredat doğrultusunda gitar derslerimiz ister hobi amaçlı, ister güzel sanatlar ve konservatuvar için hazırlık çalışmaları şeklinde işlenebilmektedir. Klasik gitar derslerimiz alanında uzman usta öğretici eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. izmir klasik gitar kursu olarak her iki şekilde de keyif alıp eğleniyor olmanız ana prensibimizdir. 🙂

Klasik gitarda çalacağım parçalar da klasik eserler mi olmalı?
Klasik gitar ile her türlü eşliği yapabilirsiniz. İster klasik eserler ile tek başınıza kendinizin orkestrası olun, ister ritm atarak kendiniz çalın kendiniz söyleyin, isterseniz diğer enstrümanlara eşlik partisyonları çalın. Tüm  bunlar için ihtiyacınız olan 2 şey var: Klasik gitar ve Armoni Akademi ile tanışıp izmir klasik gitar kursu almak.

Peki nota öğrenmem şart mı?
Nota öğrenmek şart değil, fakat korkulacak birşey de değil.:) Tıpkı okuma yazma gibi, bulduğumuz bir kitap ya da yazıyı okuyabilmek ne kadar önemli ise, nota okur yazarlığı aynı derecede önemlidir. Gelişiminizi arttırır ve hızlandırır. Bu yüzden ders içeriğine sıkıştırılmış bir nota okur yazarlığını almanızı çaktırmadan almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. izmir klasik gitar kursu kurumumuza da bu yakışır. 🙂

Klasik Gitar dersleri bire bir mi yoksa bir grup şeklinde mi işleniyor?
Bu konu tamamen size kalmış. İster bire bir / özel ders şeklinde ders  alın ve kendinizi geliştirin, dilerseniz gitar kursunu bir grup şeklinde alarak daha fazla sosyalleşin ve eğlenin. Armoni Müzik Akademi ile izmir klasik gitar kursu her iki şekilde de katılım gösterebilirsiniz.

Anahtar kelimeler: izmir klasik gitar kursu, klasik gitar dersleri izmir

Herşey çok güzel, peki ne kadar zamanda birşeyler çalabiliyor olurum?
Bu elbette tamamen size kalmış bir konu. Tekrar derse geleceğiniz zamana kadar sürekli pratik yapmak, gelişiminizi çokça hızlandıracaktır. Pratik yapmamak ise sizi aynı şekilde yavaşlatacaktır. Standart programlarımızda 2. ayın sonunda parça çalabilmek için gerekli temel altyapıyı öğrenmiş oluyorsunuz.

izmir klasik gitar kursu, nasıl ulaşırım?
İzmir’in en keyifli klasik gitar kursuna İzmir Aliağa, Balçova, Bostanlı, Bornova, Buca, Güzelyalı, Göztepe Konak, Karşıyaka, Karabağlar, Güzelbahçe, Narlıdere, Yeşilyurt, Urla semtlerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ulaşım için kurumumuza 0232 245 48 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

izmir klasik gitar kursu sayfamızın sonuna geldiğimiz bu bölümde sizlerin klasik gitar ile ilgili izmir’de gitar teli değişimi yazısını keyifle okuyacağınızı düşünmekteyiz.

Bir Cevap Yazın