Bas gitar kursu izmir

Standart gitarın aksine bas gitar, 4 teli gitar yapısı ile diğer gitar türlerinden oldukça farklıdır. Sayfamızda Bas gitar kursu izmir olarak Armoni Akademi bas gitar dersleri, izmir bas gitar ders saatleri, izmir bas gitar kurs ücretleri ve bas gitar çalışma saatleri hakkında bilgilendirme yapmayı planlamaktayız.

Bas gitar kursu izmir, kaliteli bas gitar eğitimi için 

İzmir’de kaliteli bir bas gitar eğitimi almak istiyorsanız, öncelikli olarak araştırmalarınızda bas gitar eğitiminin içeriğini öğrenmeniz gerekliliğinin farkında olmalısınız. Bas gitar dersleri mutlaka nota ile verilmeli ve bas gitara uygun olan fa anahtarı kullanılmalıdır. Fa anahtarı okuma becerisi arttıkça sizlerde notaları kendi başınıza çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

bas gitar kursu izmir
bas gitar kursu izmir

Tab ile öğrenme, izmir bas gitar kursu

Notalı eğitimin yanı sıra tab çözümlemesi de bas gitar derslerinde olması gereken bir içeriktir. Özellikle guitar pro vb gitar programları tab sistemi ile gösterimi daha çok yaptıkları için parçayı  ya da alıştırmayı tab sisteminde çalmak veya okumakta olması gereken bir durumdur.

Eğer bas gitara yeni başlayacak iseniz Bas gitar kaç tellidir konusunda bilgi alarak başlayabiliriz. Eğer bas gitar biliyorum diyorsanız da, öğretmenleriniz düzeyinizi ölçerek size uygun yerden bas gitar eğitiminizin devamlılığını sağlayacaktır.

Birebir öğrenme

Bas gitar, amfi kullanımı gerektiren bir enstruman olduğu için mutlaka birebir (özel) dersin yapılması gerekliliği olan bir gitar türüdür. Ses şiddetinin yüksek olduğu bir enstruman olması sebebi ile de bas gitar dersleri mutlaka birebir yapılmalıdır.

Bas gitar kursu izmir sadece bas gitar pratiği olarak düşünülmemelidir.

Armoni Akademi ailesi olarak her enstrumanda olduğu gibi Bas gitar kursu izmir olarak da sadece bas gitar derslerinde pratik öğrenme süreçlerini göstermemektedir. Bunun dışında armoni bilgisi, temel müzik eğitimi, ses ve müzik teknolojileri, bas gitar processorleri ve pedalları vb. daha pek çok konuda bas gitar öğrenmek isteyen kişilerin ufkunu açıp, bas gitarı hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır.

Bas gitar kursu izmir olarak esnek ders saati imkanı sunuyoruz.

İzmir’in metropol bir şehir olduğu ve herkesin zamanının değerli olduğunu göz önüne alarak öğrencilerimize pazar günü de dahil olmak üzere haftanın 7 gününden birinde ders saatlerini belirlemek için esneklik imkanı sağlıyoruz. Sağlık problemi olduğunda bas gitar derslerini istedikleri başka bir gün gerçekleştiriyoruz.

Diğer gitar dallarında da eğitimlerimiz devam ediyor.

Sadece bas gitar olarak değil, klasik gitar, elektro gitar, akustik gitar olarak gitar eğitimleri, müzik türleri olarak flamenko, popüler müzik, klasik müzik, caz ve blues, latin ve fusion vb. pek çok müzik alanında eğitimlerimiz devam etmektedir. Bas gitar kursu izmir sayfamızın sonunda önerimiz, dilerseniz gitar derslerimizin tümü ile ilgili bilgi almak isterseniz web günlüğümüzün izmir gitar kursu sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

2 thoughts on “Bas gitar kursu izmir

Bir Cevap Yazın